Pozbądź się toksyn z organizmu

Pozbądź się toksyn z organizmu
Massimo Rinaldi z Unsplash

Niewielu z nas wie, jak niebezpieczne mogą być toksyny zgromadzone w tkance tłuszczonej. Rozpoczynając kurację odchudzającą, zostają one uwolnione do krwiobiegu i powodują spore spustoszenie w organizmie. Zaczynają wypadać włosy, pogarsza się stan cery i paznokci, mogą wystąpić także bóle brzucha.

Każdego dnia wystawiamy się na działanie szkodliwych substancji, które zawarte są w powietrzu, wodzie, żywności, kosmetykach. Na co dzień nie zwracamy na to uwagi, a powodów problemów zdrowotnych poszukujemy gdzie indziej.

Nasz organizm doskonale radzi sobie z większością toksyn, które są szybko wydalane, niestety nie wszystkie. Część z nich zostaje przetransportowana do tkanki tłuszczowej i jest tam przechowywana, nawet przez kilka lat. Proces odchudzania powoduje ich uwolnienie i rozprowadzenie po całym organizmie. W wyniku tego, pogarsza się nasze samopoczucie, zaczynają się problemy ze zdrowiem, a uroda również przez to cierpi.

Nasza skóra wydziela więcej łoju, który przyczynia się do powstawiania zaskórników, trądziku, łupieżu. Nerki nie radzą sobie z oczyszczaniem, co powoduje częstomocz. Cały organizm, przytłoczony szkodliwymi substancjami, przestaje prawidłowo funkcjonować i nie jest sobie w stanie poradzić z ich wydaleniem.

Błonnik i glinka Ghassoul

Błonnik roślinny jest bardzo pomocny w procesie oczyszczania organizmu. Nie jest on trawiony, więc przesuwając się wzdłuż układu pokarmowego, wchłania w siebie wszelkie zalegające tam toksyny. Jednak w przypadku dużej utraty wagi, może być on niewystarczający. Właśnie dlatego warto wspomóc jego działanie glinką Ghassoul.

Glinka, pochodząca z Maroka, posiada wszechstronne działanie detoksykacyjne, pochłania też promieniowanie radioaktywne. Cząsteczki glinki posiadają ładunek ujemny, natomiast cząstki toksyn dodatni. Sprawia to, że wzajemnie się przyciągają i wiążą ze sobą. Po przejściu przez układ pokarmowy, glinka jest wydalana z organizmu wraz ze szkodliwymi substancjami.

Kompleksowe oczyszczanie

Glinka Ghassoul zawarta jest w innowacyjnym preparacie odchudzającym SlimXL Go. Jej zaletą jest także działanie antyseptyczne i antybakteryjne, dzięki czemu aktywizuje reakcje obronne naszego organizmu. Niektóre badania wskazują, iż glinka posiada możliwość pobudzenia zasobów energetycznych, co wynika z jej właściwości magnetycznych.

Ghassoul ma zdolność: absorbowania mikotoksyn, szkodliwej mikroflory bakteryjnej, mikroorganizmów, trucizn, substancji rakotwórczych i radioaktywnych; niszczenia wirusów. Wpływa też pozytywnie na trawienie i perystaltykę jelit. Liczne funkcje sprawiają, że w naturalny i bezpieczny sposób kompleksowo oczyszcza organizm.

Odchudzanie i odtruwanie

SlimXL Go oczyści Twój organizm, Drink pomoże Ci zahamować łaknienie, a Smile utrzymać pozytywny nastrój i energię. Potrójne działanie preparatu SlimXL, to trzy razy większe szanse na sukces w odchudzaniu.

PODZIEL SIĘ: